Müşteri Hizmetleri :  0(850) 302 36 04

Bilgi İşlem Hizmetleri

Tüm Çözümler Bir Arada

Yerinde Teknik Servis • Periyotik Bakım • Uzaktan Destek • Danışmanlık • Yedekleme • Güvenlik Hizmeti

Bilgi İşlem Hizmetleri nedir?

Bilgi İşlem Hizmetleri Anlaşması, Sunucu(server), Yedeklemeler, Network Alt Yapısı, Veri Güvenliği ve tüm IT destek ihtiyaçlarınızın kesintisiz olarak karşılanmasıdır.

Birlikte Çalışın

Ekibinizdeki yöneticiler, satış ekipleri, saha elemanları, muhasebeciler ve diğer üyelerin bilgi paylaşımını kolaylaştırın.

Bilgi İşlem Hizmet Anlaşması Avantajları

Öncelik

Profesyonel Destek Anlaşması gerçekleştirdiğimiz an itibari ile  müşterilerimize tanımış olduğumuz öncelik ile arızalar ve problemlere karşı anlaşma çerçevesinde hızlıca müdahale edilir.

Sınırsız Destek

Sunucunuz ve Network Alt yapısı gibi tüm sistemlerin çalışmasını etkileyen problemlerde mesai saatleri gözetilmeden destek verilir.

Periyotik Bakım

Sisteminizin sürekli ve kesintisiz çalışması için periyotik bakımlarla sorunsuz çalışması amaçlanır.

Yerinde Teknik Servis

Mavinet tarafından performans ve veri güvenliğini arttırmak, kullanımındaki verimliliği geliştirerek denetim sağlamak üzere teknik analizler sonucu IT alt yapınızın alt yapısı belirlenir ve tüm ihtiyaçlarınız, düzensizlikleri belirlenerek donanım, network, yazılım ve güvenlik ihtiyaçlarınız içeren rapor hazırlanarak tarafınıza sunulur.

Uzaktan Teknik Destek

Uzaktan Teknik Destek Hizmetimiz, müşterilerimizin oluşan sorunlarına daha hızlı müdahale edebilmek ve çözüm bulunması için size sunmuş olduğumuz yazılım ile uzaktan erişim sağlayarak probleminizi kısa sürede çözebilmektedir.

Yedekleme

Sistemlerinizin güvenliği veya kullanıcı hatasından dolayı geriye dönüşü olmayan veri kayıpları yaşanabilmektedir, bu geri dönüşü olmayan zararlar için yedekleme hizmetimiz ile otomatik veya manuel olarak Bulut veritabanımıza yedeklemeleriniz yapılabilir ve sadece yetkisi olan kullanıcıların erişimi sağlanır.

Sizin için en uygun Çözümler için Sizi Arayalım!

Arama Planlayın!