Müşteri Hizmetleri :  0(850) 302 36 04

Google Reklamları

Google Adwords Reklamları

İşinizi Büyütmenin En Kolay Yolu

Reklamlarınız için Mavinet Google Reklamları ile çalışmaya başladığınız’da birçok hizmetimizden ücretsiz yararlanabilir ve sınırsız teknik destek alabilirsiniz. Bizimle çalışmaya yeni başlayan firmalar için hediye ettiğimiz tanıtım bütçeleriyle maliyet avantajı elde eder ve risk almadan daha az ödeyerek daha ücretsiz raporlar ile yüksek kazanç sağlarsınız.

Hesabınız optimizasyon edilerek reklam bütçeniz daha verimli kullanmanız için çalışamalar yapılır ve %85’lere varan oranlarda tasarruf edersiniz. Web tasarımınızı ve hesap yapınızı, anahtar kelimelerinizi ve reklam metinlerinizi; Google ile kalite yönergelerine uyumlu hale getirerek reklam konumunuzu yükseltebilir, daha düşük maliyetlerle daha etkili reklam yapılır ve daha geniş hedef kitlelere ulaşabilirsınız.

Google Sertifikalı İş Ortağı

Reklamlarınız için Google Sertifikalı İş Ortağı ve konusunda uzman çok ekibimizle çalışırsınız. Hesabınızın oluşturulması, anahtar kelimelerinizin belirlenmesi, reklamlarınızın hazırlanması, hesabınızn aktif edilmesi, Seo optimizasyonu ve performans önerileri için sınırsız yardım alırsınız. Reklam hedefleriniz doğrultusunda ekibimizle işinizi kolaylaştırmak için her problemde size destek verir, iş yükünüzü azaltırız.

Optimasyon ve Maksimum Performans ile Minumum Maliyet

Hesaplarınız en yüksek performansı elde edecek şekilde optimize edilir. İlgi düzeyi yüksek anahtar kelimeleri seçilerek, etkili reklamlar ile maliyet düşürülür ve kalite yükseltilir. Bu sayede aynı reklam bütçesi ile daha verimli ve yüksek ziyaretçi sayısı elde edilir ve en yüksek konumda yer alırsınız. Yüksek kalite puan hedefi ile hedeflenen maliyetlerde indirim alabilirsiniz. Reklamınız için Minimum harcama zorunluluğu yoktur ve harcama tutarını siz belirlersiniz. Örnek olarak reklamlarınız 5 TL’lik günlük bütçe ve her ziyaretçi için 0,10 TL’lik maliyet belirleyebilirsiniz*. Reklamlarınız Gösterim bazlı veya Tıklama bazlı olarak ödeme yaparsınız. Tüm bunlar için Anahtar Kelime Seçme ve Bütçenizi en üst düye getirmek için reklamlarınız öncesinde bilinçli kararlar için anahtar kelime trafiği ve maliyet analizlerinizi hazırlayarak size sunuyoruz.

Sizin için en uygun Çözümler için Sizi Arayalım!

Arama Planlayın!