Müşteri Hizmetleri :  0(850) 302 36 04

Linkedin Reklamları

Linkedin Reklamları

Sosyal İş Platformu

LinkedIn Türkiye’nin de dahil olduğu 200’den fazla ülkede 300 milyondan fazla kullanıcısı olduğu Sosyal İş Platformudur. Türkiye’de ciddi bir şekilde popüler olmaya başlayan LinkedIn Microsoft tarafından satın alındıktan sonra’da Daha fazla popüler olmuştur. Bu nedenle Türkiye’de en hızlı büyümeyi gösterdiğini açıklayan LinkedIn Türkçe versiyonunu ve Reklamcılık hizmetine başladığını duyurmuştur.

Google, Instagram, Youtube gibi bir çok platformda vermiş olduğumuz hizmete Linkedin hizmetinide eklemiş olduk. Facebook ile aynı prensipte çalışması ile tıklama başı maliyetinin dışında daha yüksek maliyeti vardır. Bunun nedeni sahip olduğu değerli kitle olmasından dolayıdır. Aşağıdaki formu doldurarak LinkedIn Reklam Ekibimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Linkedin Reklam Gösterim Alanları

Reklamlarınız LinkedIn.com üzerinde Anasayfa, Profil Sayfaları, Grup Sayfaları, Mesajlar, Arama sonuçlarında görebileceksiniz.

Reklamlarınız Kimler tarafından Görüntülenecek ?
Reklamlarınız seçmiş olduğunuz hedeflere yönelik uygun LinkedIn üyelerine gösterilecektir. Bir ilanın hedefini belirleme, reklamınızı görüntülenmesine uygun üyelerin kapsamını daraltmak anlamına gelir. Hedefleme seçenekleriniz şunları kapsar: İş ünvanı, Sektör, Ülke, Yaş, Cinsiyet, Kıdem.

Sizin için en uygun Çözümler için Sizi Arayalım!

Arama Planlayın!